Як відомо, здатність заробити капітал є однією з головних складових успіху. Але також не менш важливо зробити все, щоб зберегти набуті гроші, не допустивши їх знецінення, а також постаратися примножити накопичене. Але процеси інфляції досить швидко ліквідують накопичення. На цьому етапі варто добре подумати: куди краще вкласти гроші.

Експерти одноголосно стверджують, що найкраще інвестувати гроші в об’єкти нерухомості, адже решта майна (техніка, транспорт) неминуче падає в ціні. Навіть за тяжкі роки фінансової кризи ті люди, які швидко зорієнтувалися, вклавши свої гроші в будівлі комерційного типу та житлового призначення, не втратили нічого, і навіть змогли дуже непогано заробити. Саме нерухомість і її об’єкти є предметом найбільш підвищеного попиту на сучасному ринку.

Якщо брати за приклад більшість продуктів, то нерухоме майно абсолютно ліквідне. За гострої необхідності можна отримати гроші готівкою, продавши квартиру або заміський будинок який знаходиться у своїй власності , адже покупці на дані об’єкти завжди знайдуться. Але тільки, перед тим як зважитися придбати подібне майно, потрібно обов’язково провести оцінку нерухомості.

Ринок нерухомості істотно відрізняється від того ринку, на якому реалізується, наприклад, побутова техніка, автомобілі, одяг або електроніка. В даному випадку кінцева вартість розглянутих товарів дуже схожа з вартістю в столичному регіоні, як і в найбільш віддаленому місті країни. Якщо розглядати ринок реалізації нерухомості, то важливо зазначити, що особливий вплив на формування ціни роблять і рік побудови, і якість внутрішнього оздоблення приміщень, і сам район, в якому знаходиться споруда. Особливим чином впливають і під’їзні шляхи до даного об’єкту, а також ступінь розвитку інфраструктури, що важливо при будівництві промислових підприємств.

При встановленні дійсної ціни майна запрошуються незалежні оцінювачі. Дані фахівці повинні володіти спеціальними теоретичними знаннями, а також мати багатий досвід при проведенні практичних робіт, користуватися авторитетом у своїй сфері бізнесу. Бувають випадки, коли кінцеве рішення, що стосується визначення ціни об’єкта, приймається серйозними підприємцями тільки на основі рекомендацій, які вони отримують від шанованих у сфері нерухомості оцінювачів.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Як правильно інвестувати і оцінити нерухомість
  1. Aspaj:

    Хм… Розумні давно це роблять — вкладають у нерухомість кошти. А інші і тричі втративши — бояться це зробити. Такі статті бажано доносити до ширшого кола слухачів, щоб і у тих боязливих нарешті знайшовся здоровий глуз розумного розпорядження свїми «кровними».

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>