Купівля квартир у новобудові часто пов’язана з ризиком. Як же треба підходити до питання покупки житла, щоб не стати жертвою шахраїв або, як кажуть, «недобудов».

Спочатку потрібно ставитися до питання покупки житла в новобудовах як тільки можна ретельніше. Якщо навіть відповідна квартира у вас вже є на прикметі, все одно наберіться терпіння. По-перше, зберіть якомога більше інформації в ЗМІ або Інтернеті про компанію-забудовника, яка, власне, і будує будинок. По-друге, в обов’язковому порядку цікавтеся у тих, хто вже купив житло в будинках даного забудовника, чи сподобалося їм все в цій покупці і чи не виникло проблем з термінами здачі житлового об’єкта.

У лише тому випадку, якщо у забудовника бездоганна репутація, і ви вже остаточно визначилися з будинком, в якому купуєте квартиру, йдіть в головний офіс компанії-забудовника, щоб з’ясувати, за якою схемою продаються квартири. Звертайте увагу на те, що в Україні на сьогоднішній день діють легітимно лише 2 види договорів: дольової участі в будівництві за допомогою Фонду будівельного фінансування і резервування з купівлею цінних паперів.

Крім цього, обов’язково уточнюйте у забудовника, чи має він дозвіл на будівництво житлових об’єктів. На якій підставі закріплена за ним дана земельна ділянка? (Акт про право власності, договір оренди, номер ділянки в кадастровому реєстрі)? Хто фінансує будівництво: великі фінансові компанії або банки або приватні інвестори (що вже само по собі трохи небезпечно)?

Безпосередньо перед покупкою нового житла проведіть невеликий юридичний аналіз тих договорів, які збираєтеся підписати. Якщо ж у вас немає впевненості в своїх силах з проведення фінансового і правового аналізу цього будівництва — тоді негайно звертайтеся за допомогою до грамотних фахівців.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>