Зростання орендних ставок і скорочення рівня вакантності в сегменті офісної нерухомості стануть одними з головних тем обговорення за тематичним круглим столом на CEO Networking Dinner — щорічному закритому заході, організовуваному URE Club.

За «офісним» столом також обговорять привабливість сегмента для інвесторів і прогнози його розвитку в найближчій перспективі. Спікерами даного круглого столу виступлять Нік Коттон (DTZ) та Олена Шуляк (Midland Development Ukraine).
За даними компанії Ernst & Young, в 2011 р. скорочення вакантності в бізнес-центрах класу А в Києві становло 7-8%, а класу В — 10-12%. В середньому ж по столиці цей показник досяг рівня в 8-10%. Одночасно з цим на ринку спостерігався поступовий ріст орендних ставок на приміщення в професійних бізнес-центрах. Їх рівень, за оцінками експертів, збільшився в середньому на 5-7%, і склав $ 25-45/кв.м для класу А і $ 18-35/кв.м для класу В.
Експерти звертають увагу на те, що зростання попиту відзначалося на офісні приміщення з якісними параметрами (будівництво та внутрішнє оздоблення яких виконане з використанням сучасних технологій). Крім того, найбільш затребуваними залишаються приміщення площею до 200 кв.м — вони становлять 35% загального попиту, а також від 200 до 500 кв.м (30% загального попиту).
Крім тенденцій в офісному сегменті, в ході CEO Networking Dinner, запланованого на 21 лютого 2012 року, топ-менеджери провідних компаній ринку нерухомості України обговорять ситуацію і в інших секторах ринку нерухомості. Всього в рамках зустрічі планується провести дев’ять круглих столів: банківський, інвестиційний, сегментів готельної, житлової, офісної та торговельної нерухомості, а також юридичний, будівельний і присвячений «зеленому» будівництву.
Спікерами заходу виступлять: Олексій Говорун (ТММ), Олексій Євченко (ArtBuild Hotel Group), Ганна Духно (Knauf Insulation), Владислав Байрака (Банк Кіпру), Вольфганг Гомернік (Delta Projektconsult Ukraine), Данило Владов (JLL), Домінік Меню (BNP Paribas), Ігор Кабузенко (ICON Private Equity Fund), Наталія Кочергіна (DLA Piper Ukraine), Наталія Стельмах (DTZ Ukraine), Олег Курінний (Dragon Development), Станіслав Шульга (UaGBC) та інші експерти.
Метою CEO Networking Dinner є консолідація дій топ-менеджменту провідних компаній ринку нерухомості України для пошуку оптимальних рішень для подальшого розвитку всіх його сегментів в процесі відкритого діалогу.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>