Які зміни очікуються в ЖКГ?

-1+1 (+1 rating, 1 votes)
Дата 09.02.2012, категорія: Новини ринку нерухомості України, автор: ,

За словами А. Близнюка — голови Міністерства регіонального будівництва, можуть заборонити приватизацію квартир для того, щоб в українців був стимул піклуватися про багатоквартирний будинок. Це пояснюється тим, що 8,2% жителів України, які не оформили на себе квартири, є перешкодою масового створення ОСББ і створюють абсолютно не логічну ситуацію, при якій квартири, що знаходяться в багатоквартирних будинках, є приватною власністю, а під’їзди, по суті, такими не є.

Глава Громадської Ради, що займається питаннями розвитку саморегулювання, П. Міхайліді запропонував для того, щоб прискорювався розвиток здорової конкуренції серед компаній, які займаються наданням комунальних послуг, зробити інвестиційною покупку житла і долучити приватний бізнес до обслуговування житлового фонду. Подібні зміни, на думку П. Міхайліді, дозволять значно поліпшити якість послуг, що надаються комунальниками, а також стануть вельми вигідні ріелторським компаніям, адже на доглянуте житло і попит, і ціни почнуть рости.

Однак експертами також був відзначений і той факт, що залучення приватників дозволить поліпшити лише якість деяких послуг, наприклад, вивіз сміття, прибирання території, вилов собак тощо, в той час, як  тепло і водозабезпечення, як і раніше залишаться проблемними зонами у діяльності ЖКГ.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>