Партнерство вигідно обом сторонам.

Учасники ринку нерухомості України все частіше розглядають переведення активів у власність іноземної компанії з метою захисту.

Така практика не надає значних переваг з точки зору захисту власності. При цьому володіння нерухомістю через іноземну компанію все ж може ускладнити зовнішній доступ до неї, що, крім усього іншого, дає відчуття психологічної захищеності. Про це заявили учасники CEO Networking Dinner, організованому Ukrainian Real Estate Club.

Юристи також зазначили, що переведення нерухомості у власність іноземної компанії пов’язане з цілою низкою питань, пов’язаних з оподаткуванням такої компанії, її доходів від українських активів, і, зокрема, необхідністю реєстрації постійного представництва в Україні, а також урахуванням податкових наслідків у країні інкорпорації.

З іншого боку, як вважають експерти, іноземній компанії або фонду, які виходять на ринок України, в більшості випадків необхідний локальний партнер.

«Така співпраця також пов’язана з широким колом юридичних питань, але дозволяє скоротити рівень ризиків для партнерів. Проблемою у співпраці українських і зарубіжних компаній як і раніше залишаються відмінності в підходах до ведення бізнесу», — підкреслила глава практики нерухомості DLA Piper України Наталія Кочергіна.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>