У Львівській області триває повільними темпами будівництво житлового мікрорайону, який знаходиться в південній частині села Сокільники, Пустомитівського району.
Загальна площа забудови, на якій зводять комплекс нових об’єктів, становить 10 га.
Варто зазначити, що проектом заплановано будівництво п’ятнадцяти п’ятиповерхових будинків і шістдесяти котеджів. Однак плани забудовників дещо змінилися, тому що ситуація на ринку набула нових рис. Так, будівництво житлового сегмента у всіх регіонах Україні практично не розвивається.

Фахівці, які побували на об’єкті, повідомляють про те, що житловий мікрорайон будується дуже повільними темпами, здалеку видно перші поверхи розпочатого будівництва.

Забудовник же повідомляє про те, що будівництво житлових будинків зараз призупинено, можливо, воно відновиться навесні 2012-го року, проте на сьогоднішній день чітких планів немає. Будівництво котеджів знаходиться на початковому етапі.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>