Наш організм відчуває емоційне і фізичне навантаження протягом 5-6 днів на тиждень по 10-12 годин. У когось графік більш жорсткий. Напруга накопичується, навіть якщо Ви щодня після роботи намагаєтеся її зняти. Тому дуже важливо в кінці робочого тижня влаштувати собі, а ще краще і всій родині або друзям, справжній відпочинок. Похід на атракціони, в театр, кіно, боулінг і т.п. не відверне повністю від суєти міста, Ви все одно будете відчувати тиск його шаленого ритму. Щоб наш мозок, наша свідомість, тіло відключилися на якийсь час від буденної рутини, необхідно, щоб «картинка» перед очима змінилася. Залиште «кам’яні джунглі» до понеділка і заплануйте поїздку на природу, подалі від міста, туди, де не видніються вдалині сірі будівлі міських околиць і димлячі труби підприємств.

Найкраще місце для відпочинку — котеджі на вихідні, берег річки або озера з лісовим масивом. У літню пору можна вдосталь накупатися, прокотитися з вітерцем на скутері або човні з мотором. Прогулянка на весловому човні так само принесе чимало приємних вражень, можна спокійно милуватися околицями. Обов’язково пройдіться по лісу, краще — босоніж, якщо дозволяє погода. Відпочинок все-таки повинен бути активним, хоча б трохи.
Щоб відпочинок вдався, до поїздки за місто слід добре підготуватися: упакувати все необхідне туристичне спорядження та інвентар, провіант; подбати про міцний і здоровий сон на природі, і ще в Ваш автомобіль всі ці блага повинні поміститися. Має сенс позбавити себе і близьких, друзів від всіх цих турбот, довіривши організацію заміського дозвілля професіоналам.
В даний час існує величезна кількість пропозицій від різних фірм з організації заміського відпочинку на вихідні. Котеджі на вихідні, турбази, заміські готелі — Вам потрібно лише подзвонити, вибрати те, що хочете і обговорити деталі. До моменту Вашого приїзду підготують все необхідне, і Ваша компанія буде насолоджуватися місцевою красою, свіжим повітрям, відпочивати в своє задоволення, не обтяжуючи себе приготуванням їжі, місцем для ночівлі та т.п. Ще один великий плюс — наявність лазні або сауни. Тут Ваше тіло зможе повноцінно розслабитися і очиститися від міської бруду.
Гроші, витрачені на заміський відпочинок, повернеться до Вас хорошим настроєм, незабутніми враженнями, частина з яких Ви напевно увічните за допомогою фото або відео, зарядом бадьорості. Від втоми не залишиться і сліду.
Вибирайте, виїжджайте і відпочивайте!

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>