Сьогодні кожен хоче вкласти кошти таким чином, щоб убити відразу двох зайців — і зберегти інвестиції, і примножити їх.

Нестабільна ситуація в усьому світі, валюта, яка не показує бажаних показників, а також сумнівна політична ситуація не дають можливості довіряти банкам в повній мірі. Українцю психологічно легше вкладати в те, що він може побачити і помацати, наприклад — у нерухомість.
Покупка квартири як інвестиція може стати менш вигідним вкладенням грошей, ніж депозит, проте менш ризикованим. Будь-яка валюта, навіть сама стабільна, ненадійна, нерухомість ж завжди буде залишатися ліквідною, хто б до влади не приходив, а потреба в житлі — це первісна потреба в піраміді всіх можливих, вважає фінансовий журнал finmir.net. Одним словом, купувати нерухомість для подальшого заробітку на ній сьогодні дуже актуально.
Розглянемо кілька варіантів покупки різної нерухомості.


Перший варіант, який доступний великій кількості наших співгромадян, це покупка самої маленької житлоплощі — гостинки (малосімейки). Так, більшість людей, у яких є можливість зробити таку покупку, жити в такій квартирі не хотіли б, але, у всіх різні запити, про це варто пам’ятати, і на будь-який товар знаходиться покупець. В середньому гостинку (20 — 24 м2) в Києві можна придбати за 40 тис доларів, але якщо пошукати краще, то можна знайти і більш дешеві варіанти. Після покупки необхідно також витратити гроші на невеликий ремонт і покупку техніки, це все виллється ще в кілька тисяч доларів, плюс до всього — витрати на оформлення квартири при покупці. Отже, на початковому етапі буде потрібно не менше 42 — 43 000 доларів. Здати ж гостинку сьогодні можна за 250 доларів, тобто в рік вона принесе в кращому випадку дохід в 3000 доларів.
Купівля більше пристойної однокімнатної квартири в хорошому спальному районі обійдеться дорожче. В залежності від метражу, місця розташування, якості ремонту і самого будинку, однокімнатні квартири в Києві (30-40 м2) коштують близько 60 тис. доларів. Також додаємо 3-4 тисячі на ремонт та облаштування. Здавати таку квартиру, відповідно, теж можна дорожче — за 450 доларів. Таким чином, дохід в рік складе 5400 доларів.
Більш ризикований варіант — покупка нерухомості ще в споруджуваному будинку, тут є ряд плюсів і мінусів. По-перше, підвищуються ризики, так як часто забудовник не дотримується чітких графіків будівництва, це значить є шанс віддати гроші за квартиру і довго її чекати. Тим не менш, однокімнатні квартири в новобудовах Києва сьогодні коштують близько 2000 доларів за м2, то є невелика однокімнатна квартира (40м2 — сьогодні рідко будують більш маленькі квартири) обійдеться в 80 000 доларів. Потрібно також враховувати, що якийсь час кошти будуть «заморожені», а в подальшому, додавши додаткові витрати, як і в попередніх прикладах, прибуток на рік складе близько 7000 доларів.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>