Жителям «хрущовок», які очікують реконструкцію будинків, доведеться запастися терпінням, оскільки найближчим часом влада не має наміру комплексно вирішувати дану проблему. Реалізація проекту масової реконструкції «хрущовок» в черговий раз була відкладена, повідомив глава Минрегиона Анатолій Близнюк.

Незважаючи на те, що чиновники перенесли проект капітального ремонту 30-50-річних багатоквартирних будинків, міністр запропонував власникам квартир вирішувати свої житлові проблеми спільно з державою. Зокрема, А. Близнюк рекомендує перед проведенням першого капітального ремонту представникам обох сторін сісти за стіл переговорів і разом скласти калькуляцію витрат, розділити обов’язки і витрати.

За словами міністра, питання «хрущовок» зрушиться з «мертвої точки» лише в тому випадку, якщо всі власники квартир в будинку дадуть згоду на переселення в нове, аналогічне за площею житло. Також він вважає, що якщо людям будуть запропоновані об’єкти з більшою житловою площею, то їм слід погодитися внести доплату. Якщо ці умови не будуть виконані — питання «хрущовок» залишиться «завислим у повітрі».

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>