Враховуючи ринкову ситуацію, деякі забудовники, реалізуючи свої проекти бізнес-класу, спочатку будують об’єкти інфраструктури, і лише після цього — житло. Про це ІАП «Столична нерухомість» розповів комерційний директор компанії-забудовника «Нест» Костянтин Браво.
«Це робиться для покупців, які купують житло в першій черзі. Адже тоді їм кілька років доведеться чекати інфраструктурні об’єкти — поки побудують другу і наступні черги житлового комплексу і тільки тоді візьмуться за магазини, хімчистки і т.д. », — пояснює логіку деяких забудовників Костянтин Браво.

Компанії, які хочуть бути успішними на ринку, змушені чинити саме так, оскільки люди, приймаючи рішення про те, в який з новобудов купити квартиру, велику увагу приділяють наявності і розвиненості інфраструктури.

Крім інфраструктури, важливим фактором для потенційних покупців при виборі житла є наявність зеленої зони недалеко від будинку.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>