Вийшло з друку «Керівництво з навчання роботі з кадастрово-реєстраційною системою» з додатками навчальних матеріалів.

Його підготували фахівці консорціуму ILS, який в рамках проекту Світового банку «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру» розробляє кадастрово-реєстраційну систему. На думку укладачів видання, ця книга повинна стати настільною для адміністраторів та інструкторів кадастрово-реєстраційної системи. Перший етап підвищення їх професійного рівня розпочнеться в березні. Спочатку курс навчання пройдуть 80 співробітників територіальних органів земельних ресурсів з усіх областей, 60 адміністраторів — співробітників Центру Державного земельного кадастру і 27 викладачів з 9 провідних вузів, які готують фахівців за напрямами «геодезія, картографія та землеустрій», яким надавалася матеріально-технічна та навчально методична підтримка в рамках проекту.

Передбачається, що вже з квітня 2012 року фахівці, які пройдуть цей курс навчання, почнуть інструктаж працівників органів земельних ресурсів районного рівня. Як відомо, з 1 січня 2013 року на всій території України буде введено кадастрово-реєстраційну систему, для її обслуговування необхідно, зокрема, розгорнути близько 700 регіональних офісів, а також провести навчання близько 2 тисяч фахівців.

«Навчання посадових регіональних відділень буде вестися з нуля, а від їх роботи залежить достовірність інформації в системі», — зазначає директор проекту Сергій Кубах.

Довідка:

В рамках проекту вже завершується створення картографічної основи державного земельного кадастру, а також автоматизованої системи його ведення (АС ДЗК). Це програмно-апаратний комплекс, який включає розробку програмного забезпечення, налагодження каналів зв’язку, енергозабезпечення, створення комплексної системи захисту інформації, налагодження багаторівневої системи введення та перевірки інформації («центр-область-район») і, нарешті, навчання персоналу по всій вертикалі, який відповідатиме за його функціонування.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>