Миколаївська обласна Асоціація фахівців з нерухомості написала звернення до Міністра економічного розвитку і торгівлі України П.О. Порошенко.

У своєму зверненні ріелтори звернули увагу на законопроект «Про особливості здійснення ріелторської діяльності». «Даний проект, ще не став матеріалом для розгляду у Верховній Раді, своїми положеннями, нормами і принципами вніс серйозні тривоги і розбіжності в сфері ріелторських кіл, будівельників, банкірів», — сказано в зверненні.

«Даний проект одномоментно, одним махом перекреслює 20-річну історію розвитку відносин між учасниками ринку нерухомості, створює нові, далекі від досконалості і практики, правила роботи і обмежує можливості займатися ріелторською діяльністю вже діючих фахівців без вищої освіти, а також позбавляє їх можливості займатися іншими видами підприємницької діяльності.

Проект, всупереч президентського курсу на дерегуляцію, створює умови для концентрації виключно в Києві громадських організацій мають право регулювати ріелторську діяльність, при цьому ігноруються існуючі регіональні громадські організації фахівців з нерухомості», — відзначають ріелтори.

«Відсутність базового Закону України «Про ринок нерухомості», з визначенням ключових понять, робить передчасним і безглуздим створення норм, що регулюють ріелторську діяльність, — вважають фахівці з Миколаєва. — При створенні Закону України «Про ринок нерухомості» необхідно залучити діючі громадські організації і визнаних фахівців сфери нерухомості, так як саме вони володіють необхідними практичними знаннями і навичками».

Миколаївська обласна Асоціація фахівців з нерухомості запропонувала відкласти розгляд проекту Закону України «Про особливості здійснення ріелторської діяльності», розробленого Міністерством економічного розвитку і торгівлі, а також сформувати на всеукраїнському форумі фахівців нерухомості робочу групу зі створення базового Закону України «Про ринок нерухомості», із включенням до її складу представників всеукраїнських та регіональних (обласних) громадських організацій, фахівців сфери нерухомості та представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>