Організації рієлторів України мають намір підписати меморандум проти розробленого Міністерством економічного розвитку і торгівлі законопроекту «Про особливості ведення ріелторської діяльності».

Разом з тим ріелтори мають намір підтримати проект закону України «Про ріелторську діяльність», автором якого виступає Ігор Прасолов, з можливістю його доопрацювання.

Про це сьогодні заявив на прес-конференції голова Національної ради Ріелторської палати України (РПУ) Олександр Бондаренко.

Підписати меморандум мають намір, зокрема, Ріелторська палата України, Союз фахівців з нерухомого майна України, Ліга експертів України, Гільдія ріелторів України, Всеукраїнське об’єднання фахівців з нерухомості «ФІАБСІ-України», і ще 10 регіональних організацій ріелторів.

«Якщо в законопроекті Прасолова передбачається саморегулювання з елементом державного контролю, то законопроект, який підготовлений у Кабміні, такий, знаєте, гладенький, як яєчко, нема за що зачепитися. Але при всьому при цьому, цей документ позавчорашнього дня. Приблизно таким чином робилять держави, коли вони в якомусь сегменті який розвивається хочуть встановити певні жорсткі правила», — зазначив А. Бондаренко.

За його словами, меморандум планується підписати 26-27 березня.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>