Ціни на вторинне житло в Києві, як і раніше, істотно випереджають показники в інших обласних центрах України. Про це ІАП «Столична нерухомість» розповів експерт ринку Андрій Гусельников.
«У 2011 році ситуація не змінилася і навряд чи скоро зміниться — квартири в Києві, як і раніше, істотно дорожчі, ніж аналогічні варіанти в регіонах України. У 2011 році середня ціна квадратного метра в Києві була майже на 700 доларів вища, ніж в найближчих містах-«переслідувачах» — зазначив Андрій Гусельников.

Так, за його словами, в Києві в середньому квадратний метр житла коштує 1800 доларів США. У той же час, у Львові, який займає друге місце за цінами на квартири в Україні — 1132 долара. На третьому місці у всеукраїнському рейтингу — Одеса, де середня ціна квадратного метра становить 1127 доларів.

Далі розташувалися два кримських центри — Севатостополь (979 дол. За кв. М) і Сімферополь (855 дол. За кв. М). За ними — Дніпропетровськ (779 дол за кв. М) і Харків — 700 доларів. Цікаво, що 8-у позицію займає Житомир з показником 740 доларів за кв. м. У той же час, в список міст з найдорожчим в Україні житлом не потрапив, наприклад, Донецьк.

Всього, за словами Андрія Гусельникова, в 2011-му році середні ціни на квартири в Україні зросли, порівняно з попереднім роком, на 11%.

Нагадаємо, що за даними аналітиків ІАП «Столична нерухомість», станом на кінець 2011 року середня ціна квадратного метра на вторинному ринку житла Києва перевищувала 2 тис. доларів.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>