Головний зимовий курорт країни протягом кількох найближчих років може стати ще кращим — його керівництво розраховує на масштабне фінансування реалізації нових проектів.

Гірськолижний комплекс «Буковель» має всі шанси прийняти зимову Олімпіаду-2022, якщо право проведення цієї спортивної події буде довірено Україні. Тут забезпечена найсучасніша в країні профільна інфраструктура і інвестори готові продовжувати вкладати гроші у її розвиток. В ході виїзного засідання комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту директор «Буковеля» Олександр Шевченко оголосив, що до теперішнього часу на облаштування курорту було витрачено близько 375 млн доларів.

Надалі планується щорічно вкладати по 20-30 млн доларів на вдосконалення комплексу, а всього компанія «Скорзонера» розглядає можливість направити на підготовку «Буковеля» до Олімпіади до 1 млрд доларів. При цьому в дану суму не входять витрати на зведення головних льодових арен першості.

Відзначимо, уряд України серйозно має намір роздобути зимові Олімпійські ігри 2022 року і вже затвердив відповідну концепцію держпрограми.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>