Правоохоронні органи Дніпропетровська затримали осіб, причетних до шахрайських захоплень об’єктів нерухомості в регіоні.

Протягом чотирьох років в Дніпропетровську діяла організована група злочинців, які насильницьким чином захоплювали чужі квартири. У результаті дій шахраїв були вбиті двоє людей.

Злочинну групу очолював 45-річний приватний підприємець, житель Дніпропетровська, повідомляють «Дніпропетровськ. Коментарі» з посиланням на прес-службу ГУ МВС в Дніпропетровській області.

Злочинна організація діяла з 2007 по 2011 рік. До складу злочинної групи входили сім зловмисників — 37, 36, 31, 30, 27 років чоловіків і двох жінок 43 і 29 років, при цьому шестеро з них безробітні, один приватний підприємець і один раніше судимий.

Злочинці підробляли документи, здійснювали навмисні вбивства громадян та заволодівали їхнім майном. Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>