Правоохоронці розшукують учасника злочинної групи, якій вдалося незаконними шляхами оформити у власність порядку 355 га землі.

Підозрюваним у скоєнні одної з найбільших земельних махінацій за час незалежності України є Дмитро Карпенко, інформує прес-служба головного слідчого управління МВС України. Киянин входив до складу організованої злочинної групи, протягом 2007-2008 років з порушенням чинного законодавства заволоділа земельними ділянками загальною площею 355 га. Всі наділи знаходились на території колишнього колективного сільгосппідприємства, паї членів якого зловмисники і переоформили на себе. Для досягнення своєї мети група використовувала підроблені рішення суду і документи на оформлення права власності на земельні ділянки. За приблизною оцінкою, вартість вилученої в результаті шахрайських маніпуляцій землі становить приблизно 193 млн гривень.

На даний момент правоохоронці не повідомляють про долю інших учасників афери, а також не оприлюднять назву сільгосппідприємства, члени якого були позбавлені землі, і звертаються з проханням допомогти в затриманні розшукуваного.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>