Експерт розповів, як українці можуть убезпечити себе при створенні ОСББ.

Теоретично мешканці будинку з ОСІБ можуть про себе подбати.

Кореспонденти «Сегодня» звернулися до юристів, щоб з’ясувати, як мешканці будинків з ОСББ можуть убезпечити себе від свавілля. Антон Синцов, адвокат об’єднання Адвокатська фірма «Actio», розповів нам, що захиститися від надмірних апетитів голів можна, але займатися цим потрібно на початковому етапі створення ОСББ:

«У статуті ОСББ повинен бути визначений порядок використання коштів та повноваження органів управління. Роль голови ОСББ також визначає статут, який приймається загальними зборами мешканців. При уважній участі власників можна обмежити можливість зловживань і внести відповідні пункти до статуту», — розповів експерт.

Також Синцов підкреслив, що наявність договору з керуючою компанією дозволяє мешканцям будинку повністю контролювати її діяльність, однак потурбуватися цим питанням мешканцям варто з самого початку:

«Ставлення з керуючими компаніями регулюються договором, який при необхідності може бути розірваний. Цей документ складається на основі типового договору і, зокрема, встановлює порядок контролю над діями управителя.

Нагадаємо, що 15 березня Верховна Рада прийняла закон, що регулює діяльність Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>