Житло, будівництво якого обійдеться в 500 доларів за квадратний метр, найближчим часом в Україні будувати не будуть. Таку думку висловив керівник комітету АСН інформаційних технологій, аналітики та МЛС Едуард Бразас

«Зараз ціни на нерухомість адекватні, є попит. Найбільш затребуване житло коштує близько 8-12 тис грн за метр квадратний. На заяви Мінрегиону про те, що вони готові будувати квадратний метр за 500 доларів, я запитав Парцхаладзе».Будувати ви готові, а продавати,? «Він відповів, що будуть продавати за ринковою ціною. Не будуть будувати дешевше, поки в країні не відбудеться будівельний бум. Найближчим часом цього не буде», — зазначив Е. Бразас.

Експерт зазначив, що стабільність ринку залежить від стабільності валютних показників і політичної складової.
Нагадаємо також, Едуард Бразас розповів, що квадратний метр житлової площі квартир в столиці коштує 1860 доларів.
«Щодо житлової нерухомості в Києві, то ціни знаходяться в межах статистичної похибки, 1,5% по Києву — це не коливання Квадратний метр в Києві коштує 1860 дол. В обласних центрах ця цифра становить 1100 — 1200 дол / м . кв.
При оцінці квартир рекомендую не орієнтуватися на ці ціни, а найняти ріелтора», — сказав він.
Експерт зазначив, що на даний момент конкретну суму, яка була б єдиною для всіх квартир, назвати не можу. Адже сьогодні немає загальної бази даних угод за цінами, на яку можна було б орієнтуватися.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>