У Львові була створена спеціальна комісія, яка займатиметься питаннями щодо проведення безкоштовного капітального ремонту власних житлових будинків для певних пільгових категорій.

Така інформація надійшла від офіційних представників Львівської міської ради. Як наголошується в повідомленні, Комісія створена 5 квітня 2012 і буде здійснювати розгляд звернень громадян щодо проведення безкоштовного капітального, а також першочергового поточного ремонту будинків (квартир) відповідно до Постанови Кабміну від 20 травня 2009 року № 565 «Щодо затвердження норм проведення безкоштовних капітальних ремонтів у власних житлових будинках, а також квартир тих осіб , які мають право на таку пільгу».

До складу такої комісії включали заступника мера міста з питань гуманітарної політики, а також співголова комісії, пан Косів, начальник з гуманітарної політики. Додатково до цієї комісії включили начальника відділу з правової роботи щодо соціального захисту, Олега Бріковского, повідомляють представники офіційних властей.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>