Дівчатам, які шукають роботу за кордоном.

-1+1 (No Ratings Yet)
Дата 16.04.2012, категорія: Спонсоры, автор: ,

Ось досвід людини яка проживає в США

Мене вже багато разів запитували про те, як знайти роботу за кордоном. Ставлять його мені як мінімум з трьох причин: я живу в США (тобто, «за кордоном»), у мене є досвід роботи, так само як і інтенсивний пошук такої. Особливо часто задають це питання дівчата. Люди, які знаходяться в пошуку роботи за кордоном, думають, що «там краще». Можливо, вони праві. Все залежить від того, яку роботу вони шукають і на що розраховують в плані доходу і кар’єри, в якій країні збираються працювати, яким досвідом і знаннями вони володіють, і хто їм допомагає в цьому.

Зараз на кожному кроці можна побачити оголошення з обіцянками допомогти знайти роботу за кордоном. Питання про те, як знайти роботу за кордоном породжує і пропозиції, які не завжди відповідають істинній реальності. Не будемо далеко забігати, і візьмемо приклад так званих «агентств з працевлаштування дівчат». Подивіться в пошукових системах, і Ви обов’язково знайдете розповіді дівчат про таке «працевлаштування». Тому, моя Вам щира порада: якщо Ви вирішили скористатися послугами компаній з працевлаштування, то продумайте всі кроки. Ось мінімальний список, і він обов’язково повинен бути доповнений іншими пунктами:

1. Знайдіть компанію, яка знаходиться на цьому ринку вже багато років і має хороший статус. Не полінуйтеся заглянути не її вебсайт. А якщо такого немає, то запитайте чому. У наш час практично кожна поважаюча себе компанія має свій вебсайт. Наведіть якомога більше довідок. Опитайте якомога більше людей, які не зацікавлені у тому, щоб Ви скористалися послугами цього агентства.

2. Поговоріть з досвідченим юристом. Покажіть йому (їй) контракт з агентством і запитайте поради.

3. Перед тим, як поїхати в іншу країну, дізнайтеся і запишіть всі номери та адреси місцевих правоохоронних органів і спілок щодо захисту прав працівників, якщо такі є. Дізнатися, звідки і як можна зателефонувати.

4. Попросіть в агентстві адресу, за якою ви будете жити чи працювати. Потім загляньте у відповідні форуми або попросіть друзів, що живуть там (якщо такі є) перевірити її.

5. Залиште копії всіх цих даних рідним і друзям перед від’їздом.

6. Уточніть в агентстві, чи доведеться Вам платити податки (або чи будуть їх утримувати з Вашої зарплати). Дізнатися, яку комісію Вам треба буде віддавати агентству, скільки коштує проживання, та інші грошові нюанси.

7. Якщо раптом, по приїзду в країну, представник агентства зажадає Ваш паспорт як «заставу», то це повинно відразу Вас насторожити. Паспорт можна віддавати тільки для законних цілей (прописки, наприклад). Дізнайтеся заздалегідь про закони по в’їзду, виїзду і роботі в тій країні, де Ви будете перебувати.

Повторюся ще раз, загляньте в пошукові системи і пошукайте історії дівчат, які потрапляли в такі ситуації. Робота за кордоном приваблює багатьох жінок. Не тільки жінок, звичайно. Чоловікам ці поради теж дуже знадобляться. Не варто кидатися у вир з головою. Поставтеся до себе з повагою і зробіть відповідальний вибір!

У наступних випусках ми поговоримо про можливості роботи в інших країнах. Якщо у Вас будуть питання, пишіть у коментарях. До наступної зустрічі!

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>