Доброю тенденцією можна назвати те, що у Львові будівництво житла не перебуває в замороженому стані, якщо дивитися на ситуацію в цілому. Відомо, що на сьогоднішній день так йдуть справи далеко не у всіх регіонах України. З чим саме пов’язаний розвиток будівельної галузі у Львівській області — сказати однозначно важко, однак те, що факт має місце бути, сперечатися ніхто не буде.

Ще одним підтвердженням вище сказаного є нещодавно введений в експлуатацію житловий будинок, який розташований на вул. Караджича, 29а. Цей будинок змінної поверховості — від 6 до 10 поверхів, цегляний. Варто зазначити, що проектом передбачена гостьова стоянка і дитячий майданчик.

В кінці року забудовником повідомлялося про те, що в 1-му кварталі будинок буде вже введено в експлуатацію, так і сталося. Вартість одного квадратного метра становить 8400 грн. На сьогоднішній день житловий будинок повністю добудовано і введено в експлуатацію. Відзначимо, замовником будівництва виступила компанія ТзОВ Преміум Маркет Пак.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>