Цього року вартість української нерухомості або залишиться стабільною, або буде збільшуватися. Так вважають експерти, пише газета «Дело».

«Що стосується прогнозів щодо цін в плані купівлі-продажу нерухомості, думаю, ціни будуть залишатися стабільними. Хоча є один з моментів, це подорожчання будматеріалів. Але наскільки це вплине на вартість нерухомості? Швидше за все, це подорожчання буде компенсацією зниження ціни. Тобто ціни будуть стояти на місці. Думаю, що в цілому 2012р. буде стабільним відносно ринку нерухомості», — вважає президент Асоціації експертів з нерухомості України Сергій Злидень.

«Можна сказати, щодо купівлі-продажу нерухомості рівень цін буде найближчим часом коливатися приблизно на нинішній планці. Правда, за рік ціна приблизно зросте на 7-8%», — говорить директор по маркетингу консалтингової компанії SV Development Сергій Степенко.

Як пише видання, ціни на ринку нерухомості потихеньку йдуть у ріст. Однак доходи українців не стали більшими. Тому очікувати від населення сплеску придбання житла в страху, що не вдасться купити дешевше вигідний об’єкт нерухомості, теж не варто. Вся надія на іпотеку, але поки що банківські процентні ставки кусаються.

За словами Сергія Злидня, українці стали б охоче брати житло в іпотеку, якщо б реальна ставка по цій банківській послузі варіювалася в районі 14% річних. Однак з урахуванням того, що сьогодні банки пропонують іпотеку в середньому під 18-22% річних, стає зрозуміло, що витримати такий кредитний прес не кожному українцеві під силу.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Нерухомість дешевшати не буде — думки експертів
  1. Ольга Ольга:

    А на сьогоднішній день ми спостерігаємо падіння цін. Люди, які мають реальну готівку, торгуються і опускають ціну як шаблею рубають. Банки непроти підняти іпотечну ставку. Скоріше всього треба говорити про падіння на 7-8%.

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>