В передмісті Дніпропетровська починається будівництво екологічного містечка, в якому будуть використані як новітні технології, так і органічних матеріалів.

У селі Новоолександрівка, розташованому в 5 км від Дніпропетровська, планується побудувати екологічне поселення. Загальна площа ділянки, відведеної під будівництво, становить 7 га.

Проект будівництва екомістечка розробили вчені Придніпровської держакадемії будівництва та архітектори (ПДАБА).

У поточному місяці має розпочатися зведення першого будинку даного проекту. Надалі планується побудувати 70-100 індивідуальних будинків, кожен з яких площею 157 кв. м. При цьому термін будівництва одного будинку складе не більше шести місяців.

При будівництві будуть використані лише екологічно чисті матеріали, зокрема, каркас будинку буде дерев’яним, а солом’яні блоки для теплоізоляції будуть поштукатурити глиною. Освітлення, опалення та гаряче водопостачання в екомістечку планується забезпечити за рахунок енергії сонця та землі.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>