Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ просить МВС розібратися з випадками фальсифікації офіційного бланка. Про це повідомили в прес-службі Мінрегіону.

За інформацією міністерства, невідомі особи з невстановленою поки метою, розіслали ряду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Одеській області лист, в якому пропонували взяти участь в конкурсі на проведення ремонтних робіт із залученням іноземних інвестицій, для чого пропонували співвласникам надати кошторис робіт та висновок незалежної аудиторської перевірки.

Як повідомили в Мінрегіоні, форма бланка не відповідала зразку, текст містив граматичні та стилістичні помилки, лист було оформлено з порушенням вимог діловодства та підписано не уповноваженою особою. Для підпису зловмисники використовували ім’я головного спеціаліста міністерства. Завдяки цьому, відзначають в міністерстві, і виявився факт фальсифікації — представниця одного з ОСББ вирішила переконатися в правдивості документа, і зателефонувала в Мінрегіон.

У міністерстві підкреслили, що такі спроби ввести в оману представників ОСББ не матимуть успіху, так як форму бланка та підписи уповноважених осіб Мінрегіону добре знають керівники об’єднань. Крім того, будь-які конкурси проводяться виключно з розміщенням їх умов у вільному доступі на веб-сайті міністерства.

Мінрегіон попереджає всіх учасників ОСББ про зростання активності шахраїв і закликає при наявності щонайменших сумнівів в правдивості документів звертатися в міністерство.

 

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>