ТОП-10 ТИХ, КОМУ НЕ ДАДУТЬ ІПОТЕКУ.

На 1-му місці в ТОП-10 опинилися працівники соціальної сфери — двірники, соціальні працівники, малярі і т. д. Банківських службовців бентежать їх низькі доходи, відсутність додаткових джерел доходу і схильність до вживання алкоголю.

 Міліціонерам експерти віддали 2-е місце в рейтингу. Банкіри теж люди, і вони люблять працівників МВС, постійно звинувачених у корупції, не більше, ніж решта населення країни. Втім, даішників деякі кредитори не вважають небажаними клієнтами.

На 3-му - військовослужбовці, яких не шанують всі банки, за винятком Ощадбанку. Захисники батьківщини нічого не розуміють у фінансах, до того ж, як правило, прописані на території військової частини, що ускладнює роботу з позичальником.

На 4-му - водії. Люди цієї професії відносяться до групи ризику, тому що легко можуть втратити джерело доходу у зв’язку з позбавленням водійських прав.

За водіями на 5-му місці слідують сільгоспробітники, чий заробіток сильно залежить від такого непостійного і важкопрогнозованою показника, як врожайність.

На 6-му місці — співробітники туристичних фірм. Їх головна проблема — відсутність фіксованого окладу, рівень доходу коливається протягом року.

На 7-му місці виявилися судді та інші недоторканні особи — з ними нереально судиться і, як наслідок, що-небудь стягнути.

На 8-му - ріелтори.

На 9-му - будівельники і виконроби. На думку банківських клерків, вони відрізняються невисоким рівнем фінансової грамотності і корумповані. До того ж через те, що будівництва у нас в країні нерідко раптово зупиняються, будівельники можуть несподівано залишитися без роботи.

На 10-му місці укладачі рейтингу поставили власників бізнесу і індивідуальних підприємців. Перші мають власним штатом юристів, тому в разі стягнення заборгованості виникають додаткові труднощі для банку. Також вони завжди кредитуються на індивідуальних умовах, у зв’язку з величиною позик вибивають знижки. Що стосується малого бізнесу та індивідуальних підприємців, то банкіри підозрюють цю категорію громадян у схильності до перекручування даних при підтвердженні доходу.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>