Чи не єдиним сегментом ринку, яка виказувала підвищену активність у цей період, були новобудови. Так, попит на квартири в новобудовах, у порівнянні з першим кварталом 2011 збільшився приблизно на 7-12%.

До речі, ціна квадратного метра тут як і раніше знаходиться в районі 1000 доларів.

Крім того, у першому кварталі багато ріелторів відзначали 3-5% зростання попиту на приміську нерухомість. Вибираючи між старою квартирою в спальних районах Києва та новою повноцінною квартирою в Ірпені, Бучі, Боярці, Броварах і т.д., жителі столиці все частіше віддавали перевагу останнім.

А загалом, всупереч очікуванням, весняного сплеску на ринку нерухомості в Києві так і не відбулося. Так, за інформацією порталів оголошень, отриманої від громадських організацій ріелторів, кількість реальних угод у першому кварталі 2012 була навіть меншою, ніж за аналогічний період в 2011 (приблизно на 9-10%).

Також, незважаючи на прогнози ріелторів про можливе різке зниження цін навесні, в Києві у всіх сегментах був помітне мінімальне зростання (на 1-1,5%) вартості пропозицій по квартирах. Тим не менше, ціни реальних угод були значно нижчі цін пропозицій (як правило, покупці могли сторгувати 6-7%).

Що стосується прогнозів на другий квартал 2012, то головні надії тут покладаються на сегмент короткострокової оренди житла, в якому очікується сплеск активності, обумовлений проведенням у Києві Євро-2012.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>