На території півострова завершилося зведення чергового фотоелектричного парку і, хоч на цей раз обійшлося без рекорду, загальна потужність сонячних електростанцій Криму перевищила рівень в 215 МВт.

Реалізацію крупного проекту альтернативної енергетики закінчила компанія Activ Solar, відповідальна за більшість подібних об’єктів у межах автономії. Геліоелектростанції «Мітяєва» стала четвертою для девелопера і її потужність становить 31,55 МВт, повідомляється в прес-релізі компанії. 134 000 кристалічних модулів станції розкинулися на площі в 59 га і дозволять забезпечити екологічно чистою електроенергією до 8000 домогосподарств.

За даними Activ Solar, на сьогоднішній день за рахунок працюючих в Криму Геліопарків вже вдалося скоротити обсяг щорічних викидів СО2 на 230 000 тонн. Крім того, реалізація декількох масштабних проектів протягом всього двох років дозволила істотно збільшити частку альтернативної енергетики в загальному обсязі виробленої електроенергії. Нагадаємо, в кримському портфелі австрійського девелопера також значаться парки «Джерельне», «Охотникове» і «Перово», причому останній об’єкт має статус однієї з найбільших сонячних електростанцій світу.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>