Згідно зі статистикою, представленої заступником міністра регіонального розвитку і ЖКГ Анатолієм Павловим, на території Криму функціонують 773 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Цей показник складає 7,3% від загального обсягу багатоквартирного житлового фонду регіону.

Також стало відомо про те, що всього за кілька місяців 2012 року кількість об’єднань зросла на 28 одиниць. Якщо розглядати ОСББ по регіонах, то найбільше їх в Ялті — 37%, потім йде Алушта — 18,6% і Євпаторія — 10,9%.

А от у Красноперекопську, Керчі, Сімферополі та Армянську питання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків приділяється не так багато уваги, що турбує уряд АРК.

Щодо причин таких низьких темпів організації ОСББ керівництво автономії відзначає складність ведення самого процесу переходу до нового формату, відсутність підтримки місцевих органів влади і т. д. Тому в профільному відомстві пропонують членам ОСББ звертатися до Міністерства регіонального розвитку і ЖКГ Криму, оскільки його співробітники завжди відкриті для діалогу і співпраці.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>