Продажі житла в Києві та Україні зростуть тільки при державній підтримці, до такого висновку прийшли девелопери, банкіри і продавці, які брали участь у бізнес-ланчі «Девелопери і банки: розвиток відносин на ринку первинної житлової нерухомості», організованому Ukrainian Real Еstate Club.

Учасники бізснес-сніданку зійшлися в єдиній думці, що за наявності в країні відкладеного попиту на ринку, населення не здатне придбати житло без допоміжних фінансових інструментів: поетапна виплата, розстрочка, кредити за доступними ставками.

За даними «Промінвестбанку», мінімальна кредитна ставка, можлива на сьогодні в Україні, — 15%, і за прогнозами експертів, зниження ставки до кінця року очікувати не варто.

За словами учасників клубу, визначальними факторами, що впливають на успішні продажі житла, є: ціна, місце розташування об’єкта, наявність соціальної інфраструктури, якість матеріалів, дизайн та архітектура.

Як зазначив Костянтин Браво, комерційний директор компанії «Нест», на сьогодні успішними продажами вважається 4-5 за місяць по об’єкту.

Андрій Малафєєв, підкреслив, що зниження вартості будівництва неможливо без втрати в якості: «Незважаючи на те, що технології дешевшають, ціни на матеріали зростають. Сьогодні вартість будівництва кв. м дорівнює  500$ — це ціна за коробку без інших розтрат і зниження витрат можливе лише за рахунок зниження витрат на будматеріали, що спричинить за собою погіршення якості».

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>