Провідні засоби масової інформації Бельгії, Нідерландів і Німеччини гостро розкритикували ситуацію з цінами на готелі в Україні і процитували президента УЕФА Мішеля Платіні, який назвав причиною зростання цін «бандитів і шахраїв» в Україні.
Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна» з Брюсселя, основою для гострої критики, під яку потрапила Україна у зв’язку з ситуацією з цінами на готелі, стала стаття в одному з провідних німецьких видань Der Spiegel, в якій розкриваються факти розриву контрактів готелів з туроператорами для того, щоб підвищити ціни.

Зокрема, у статті описується, як «злочинці з палицями і щитами в останні тижні штурмували кілька готелів в Києві з метою їх подальшого контролю». «В результаті контракти, які раніше були укладені між цими готелями та німецькою туристичною фірмою TUI на 14 тис. номерів, були розірвані. Після чого ціни у готелі були значно підняті», — йдеться в статті.

У цьому зв’язку видання цитує М.Платіні: «Було вкладено багато інвестицій, але так як бандити і шахраї хочуть заробити багато грошей на чемпіонаті, доведеться людям (маються на увазі вболівальники — ІФ) сказати, що вони не можуть приїхати», — шкодує президент УЕФА.

Видання стверджує, що знайти житло без посередництва турагентства навряд чи можливо. «Деякі сайти пропонують ніч відпочинку за 450 євро, що становить звичайну місячну орендну плату. Будинки же пропонуються за суму 750 євро за ніч», — наводить цифри газета.

Der Spiegel стверджує, що спілкувався з співробітниками агентства TUI, які заявили, що не мають наміру звертатися до суду з причини розірваних контрактів. «Шанси на успіх дуже малі через корумпованість українських судів», — пояснює причину видання.

Газета стверджує, що тепер цифри очікуваної кількості вболівальників, які прибудуть в Україну, будуть скориговані. «Це — ще один скандал, під час якого Україна зарекомендувала себе на шляху до Чемпіонату Європи. Кумівство та корупція призвели до того, що ціни на стадіон дуже високі, а швидкісні дороги не готові в строк», — пише Der Spiegel.

Ця стаття була розтиражована в Нідерландах і Бельгії, причому в Нідерландах вона стала предметом для обговорення на провідному національному телеканалі NOS. Крім того, тема з цінами на готелі двічі обговорювалася у випуску новин з прямим телефонним включенням з Україною.

Аналогічна інформація поширена і в бельгійських ЗМІ-однієї з провідних газет De Morgen і безкоштовній газеті Metro. І якщо De Morgen оприлюднив цю інформацію, практично, в повному обсязі, то Metro обмежилося тим, що під фотографією М.Платіні розмістило цитату про «бандитів і шахраїв».

Як повідомлялося з посиланням на прес-службу глави держави, президент Віктор Янукович доручив у період проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року вжити заходів для приведення цін на готельні послуги до економічно обгрунтованого рівня.

За інформацією Всеукраїнської спілки громадських організацій «Рада з питань туризму і курортів» наведено готелі, які на період Євро-2012 завищують ціни в 10-12 разів у порівнянні зі звичайними.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>