Як я знайшла роботу закордоном (досвід)

-1+1 (No Ratings Yet)
Дата 16.04.2012, категорія: Спонсоры, автор: ,

Перед тим як збиратись їхати відпочивати закордон, хочу вам розповісти як можна заробити в Україні.

Все почалось з того що шукаючи роботу за кордоном я познайомилась з досвідченим рерайтером. Він мене й надоумив. Ось що він мені сказав: можна жити в Україні, а працювати за кордоном.

Я чесно кажучи спочатку не зрозуміла, як це. Тоді він почав мені розповідати, що є сайти біржі на яких торгують текстами. Одна з найпотужніших бірж www.textsale.ru, на ній можна продавати свої тексти. З однієї сторони зрозуміло, треба продавати, але де ж брати ті тексти?

Виявляється не все так складно, спробую вам стисло і по пунктам передати його “науку”:

Задаємо у пошуку “каталог статей”, після цього обираємо рубрику в ньому. Рубрику бажано брати в якій більш менш орієнтуєшся (щоб легше було писати).
Читаємо статтю яку обрали в попередньому пункті, по абзацу.
І починаємо її переказувати, і при цьому друкувати у Word або в звичайний текстовий файл.
Після того як отримали набраний вами текст, перевіряємо його на помилки.
По суті отримавши наш перший рерайт, йдемо на сайт www.textsale.ru и реєструємось. Реєстрація не дуже складна. Після реєстрації, зайшовши на сайт зайдіть в пункт меню “Продать статью” і скопіюйте набраний попередньо вами текст у форму на сайті. У формі будуть такі пункти:

1. Категорія, оберіть категорію до якої належить ваш текст.

2. Заголовок, можна взяти з оригіналу, а можна придумати свій.

3. Короткий опис, тут треба коротко написати про що ваша стаття. Це важливий пункт, так як вашу статтю потенційний покупець прочитати не може, поки не купить. А ось короткий опис дасть йому зрозуміти про що ваша стаття.

4. Тіло статті, сюди вставляєте текст статті з вашого файлу.

5. Тип писання, тут можна вибрати рерайт, копірайт і переклад. Рерайт це по суті переказ чужої статті, обирайте цей пункт якщо ви переказували. Копірайт це те що ви самі придумали і написали. Переклад це якщо ви якийсь текст переклали з іншої мови.

На цьому варто зупинитись докладніше. Яка ще різниця між рерайтом і копірайтом. Основна різниця це метод написання, а інша це ціна. Ціна копірайту більша у два рази (приблизно).

На рахунок цін варто зазначити, що на початку потрібно ставити ціну не високу, до поки не наберете досвіду і рейтингу на сайті. І з часом ціна вашої статті може сягати 6-7 доларів, а це дуже пристойний заробіток. І зауважте, при цьому ви залишаєтесь в Україні. Харчуєтесь і живете за цінами в Україні. А ось гроші отримуєте із закордону. В наступній статті, я розповім як швидко і легко перевести гроші зароблені вами в Україну.

Нехай щастить вам!

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>