Президент Віктор Янукович застосував право вето до закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо об’єднань співвласників багатоквартирного будинку», яким субсидії на оплату житлово-комунальних послуг поширюються на внески і платежі учасників ОСББ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

У свою чергу 12 квітня на брифінгу перший заступник глави Адміністрації Ірина Акімова повідомила, що Янукович доручив Кабміну доопрацювати ветований закон до 15 червня.
«За дорученням Президента, Кабінет Міністрів у найкоротший термін, до 15 червня має ці питання доопрацювати та подати цей закон заново на розгляд, де всі питання, пов’язані з правом власності і захистом прав громадян, будуть врегульовані», — сказала вона.
Також Акімова зазначила, що Президент особливу увагу звернув на необхідність подальшого широкого громадського обговорення доопрацьованого закону.
За її словами, воно буде проводитися до 15 липня, а до 15 серпня він повинен бути переданий для розгляду Верховною Радою.
Серед основних зауважень Президента до закону — необхідність більш чіткого визначення прав власності, врегулювання питань створення та прийняття рішення щодо діяльності ОСББ.
Також, на думку Анатолія Близнюка, уряд докладе всіх зусиль для доопрацювання закону з урахуванням зауважень Януковича.
Нагадаємо, 15 березня Рада розповсюдила субсидії на внески учасників ОСББ.
Також Рада врегулювала самостійне забезпечення ОСББ експлуатації будинку, користування квартирами, нежитловими приміщеннями і спільним майном будинку.
Парламент прийняв цей законопроект у першому читанні 5 липня 2011 року.
Також нагадаємо, тарифи на електроенергію для ОСББ в середньому на 30% вищі, ніж для жителів будинків, які обслуговують ЖЕКи, оскільки члени ОСББ сплачують, як юридичні особи.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>