У поточному році на ринку первинної нерухомості України будівельні компанії очікують значний сплеск серед покупців.

Про це заявив директор з продажу компанії НБК («ЖК Парковий») Сергій Гурковський.

«У 2011 році кількість угод купівлі-продажу на первинному ринку зросла в три рази в порівнянні з 2010 роком. В цьому році ми очікуємо збільшення кількості угод у порівнянні з минулим приблизно на 30% », — зазначив С. Гурковський.

Такі очікування забудовників, за словами директора компанії, пов’язані з проведенням чемпіонату з футболу Євро-2012 і парламентськими виборами.

«Збільшення грошових потоків під час європейської першості дасть можливість багатьом заробити достатньо грошей для придбання нерухомості, також зросте інтерес зарубіжних інвесторів до Києва», — зазначив С. Гурковський.

Перший відчутний сплеск купівельної активності на ринку первинної нерухомості очікується вже влітку, зазначив С. Гурковський.

«Досить імовірно, що напередодні виборів буде збільшення грошової маси через значні вливання з боку партій і блоків, а також, можливо, будуть реалізовані ініціативи влади щодо пільгового іпотечного кредитування і виділені гроші на програми Державної іпотечної установи», — вважає експерт.

В даний час, за його словами, найбільше угод на ринку новобудов припадає на житло економ-класу. Зокрема, на однокімнатні квартири площею 40-50 кв.м. і двокімнатні площею від 60 до 70 кв. м.

«Зараз покупці в основному віддають перевагу компактному житлу — щоб не переплачувати за зайві квадратні метри нераціонально використаних площ, — сказав Гурковський. — Це розуміють девелопери, тому й тенденція в будівництві нерухомості економ-класу — до зменшення метражу квартир. Також більшою популярністю користуються квартири без первинної обробки — це знижує вартість житла».

Тим часом експерт прогнозує незначне збільшення цін на первинне житло — приблизно на 10% в порівнянні з 2011 роком.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>