Зниження вартості житлової нерухомості найближчим часом не відбудеться з огляду на дефіцит пропозиції, відкладеного попиту і орієнтованості забудовників на ринкові ціни при реалізації нерухомості, вважає Сергій Злидень, президент Асоціації фахівців з нерухомості України.

«Всі заяви про те, що будівництво буде здешевлено і, відповідно, все подешевшає — нічого подібного на ринку нерухомості України не відбудеться. Повинен відбутися будівельний бум… Але на даний момент цього нема і найближчим часом не буде», — вважає С.Злидень.
На думку експерта, існуючий відкладений попит утримує ціни на нерухомість, і зниження вартості будівництва не призведе до зниження вартості квадратного метра житла, так як забудовники продаватимуть житло «як ринок буде диктувати».
«Цей рік, принаймні, до виборів, не готує нам будь-яких сюрпризів, з тієї точки зору, що революції в цінах, напевно, не відбудеться», — прогнозує Едуард Бразас, глава комітету АФНУ з інформаційних технологій, сервісів, аналітики.
За словами Е.Бразаса, середня вартість на житлові площі в Києві в квітня 2012 р. склала $ 1,8 тис. за 1 кв. м.
Експерти також відзначають стабілізацію цін і попиту на ринку нерухомості в цілому.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>