Зараз завершується формування картографічної основи кадастру.

Державне агентство земельних ресурсів проводить розробку програмного забезпечення наповнення Державного земельного кадастру, яке буде повністю завершено до 2020 року. Про це повідомив голова Державного агентства земельних ресурсів Сергій Тимченко, слова якого передає прес-служба агентства.

«На даний момент вже фактично завершується формування картографічної основи кадастру. Так, завершена аерофотозйомка всієї території України, на завершальному етапі знаходиться і розробка програмного і апаратного комплексу кадастрової реєстраційної системи. І на даний момент в Харківській області та місті Севастополі проходить дослідна експлуатація пілотної версії програмного забезпечення», — повідомив Сергій Тимченко.

Крім того, не чекаючи запуску нового програмного продукту, розробленого в рамках співпраці зі Світовим банком, Державним агентством земельних ресурсів розроблена і введена тимчасова перехідна автоматизована реєстраційна система. Так, з січня 2012 року кожен заявник може через сайт відомства відстежити долю своєї заяви — досить ввести номер заявки і останні чотири цифри ідентифікаційного коду.

«Крім того, до грудня 2012 року буде створена, а з січня 2013 року — введено в користування кадастровий веб-портал, через який громадяни зможуть отримувати інформацію про земельні ділянки.

Також веб-портал стане наочною дошкою оголошень, на якій можна буде отримати всю необхідну інформацію про земельні ділянки, що виставляються на торги і подивитися їх на карті «, — зазначив Сергій Тимченко.

Провівши збір всіх даних, а саме забезпечивши інформаційне наповнення програмно-апаратного комплексу державного земельного кадастру, зібравши картографічні та текстові данні про якісні характеристики сільгоспугідь, остаточне наповнення державного земельного кадастру буде завершено до 2020 року.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>