Представники регіональних БТІ виступають проти змін до Закону України «Про державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно та їх обмежень», розроблених Кабміном. Свою позицію протестуючі пояснюють бажанням запобігти зловживанням у використанні інформації, що знаходиться в реєстрі прав власності.
Нагадаємо, що головною метою законопроекту було усунення монополії комунальних підприємств щодо інвентаризації об’єктів нерухомого майна. Боротьба з монопольним правом БТІ в регіонах почалася.

Так, у Миколаївській області територіальне відділення Антимонопольного комітету України за зловживання монопольним становищем оштрафувало Бюро технічної інвентаризації міста Южноукраїнська. З’ясувалося, що підприємство завищувало вартість послуг з оформлення документів на право власності на нерухомість. Порушення було виявлено і в КП «Вознесенське міжміське бюро технічної інвентаризації». Там також необгрунтовано завищували вартість послуг з оформлення та державної реєстрації документів на право власності на нерухоме майно.

На території Миколаївської області планується продовжити дослідження діяльності БТІ з метою недопущення, припинення стягнення зайвих коштів зі споживачів.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>