Програма державної компенсації відсоткової ставки за іпотечними кредитами, яку планують ввести в Україні, в першу чергу буде поширюватися на квартири в недобудованих об’єктах з високим ступенем готовності, в які раніше були інвестовані кошти громадян.

«В житлові довгобуди, які з’явилися з початком світової фінансової кризи, вкладені значні кошти громадян. Введення дешевої іпотеки та залучення її коштів для завершення таких об’єктів вирішить житлову проблему не тільки для учасників нової іпотечної програми, а й сотень інвесторів власного житла. Це ліквідує соціальну напругу», — сказав міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Анатолій Близнюк.

Як повідомив глава Мінрегіонбуду, об’єкти житлового будівництва будуть відбирати і контролювати місцеві органи влади, а їх перелік буде стверджувати Міжвідомча комісія при Мінрегіонбуді. В програмі будуть задіяні банки I і II групи відповідно до критеріїв НБУ. Це — 36 найбільших установ, з найбільш розвиненою мережею місцевих відділень.

Нагадаємо, що держава обіцяє компенсувати значну частину відсотків за іпотечними кредитами.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>