Кабінет міністрів України розпорядився оснастити квартири і житлові приватні будинки лічильниками газу.

Як повідомляється на сайті уряду, у відповідному розпорядженні. Деякі питання забезпечення комерційного (приладового) обліку природного газу, розроблене Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), прийнято 25 квітня, передає УНІАН.

Згідно з розпорядженням, графіки оснащення квартир і приватних будинків, в яких проживає населення, лічильниками газу будуть розроблені і затверджені до 1 липня 2012 року.

Установка газових лічильників буде проводиться в два етапи.

Зокрема, квартири і приватні будинки, в яких природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі, повинні бути оснащені газовими лічильниками до 1 січня 2016 року, квартири та приватні будинки, де газ використовується тільки для приготування їжі, — до 1 січня 2018.

Також в розпорядженні йдеться, що в загальнодержавних та місцевих засобах масової інформації буде проведена роз’яснювальна робота з питань доцільності та ефективності обліку використаного населенням природного газу із застосуванням лічильників газу.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>