Адам Мартинюк, перший заступник голови ВР України, вважає, що земельне питання є для нашої країни найсерйознішим за весь час її незалежності, з економічної та політичної точоки зору.

Законопроект «Про ринок землі в Україні» був прийнятий депутатами Верховної Ради в першому читанні взимку минулого року.

При цьому документ дуже неоднозначно сприйнятий різними політичними силами. Тому Адам Мартинюк прогнозує, що друге читання проекту закону відбудеться вже при новому складі Верховної Ради.

Віце-спікер, однак, не виключає, що мораторій на земельні угоди буде продовжено аж до 2014 року, і до того часу норми законопроекту, які були прийняті в першому читанні, будуть істотно перероблені.

Крім того, переконаний Мартинюк, для ефективного запуску українського ринку землі необхідна розробка повноцінного Земельного кадастру, на що піде, за його оцінками, не менше п’яти років.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>