Обман при оренді квартири

-1+1 (+3 rating, 3 votes)
Дата 08.05.2012, категорія: Статті, автор: ,

Сенс афери такий: ви платите за інформаційні послуги, при цьому вам дають телефони і контакти нібито власників квартир.

Відкриваючи газети і сайти з оголошеннями оренди квартир ви можете побачити безліч оголошень з заниженою ціною. Це оголошення обманки, зателефонувавши по телефону, вам запропонують прийти в офіс. В офісі вам як би між іншим дадуть підписати договір про надання інформаційних послуг. Після внесення оплати за ці послуги ви отримаєте інформацію про квартири які є в цьому агентстві. Але ця інформація нічого не варта, так як в кращому випадку застаріла. А іноді й відверто наповнена квартирами які ніколи не здавалися в оренду.

Якщо ви подумали що в такому випадку ви зможете повернути гроші, ви помиляєтеся. Робота таких агентств так поставлена, що ні про яке повернення грошей і мови бути не може. Тільки у випадку якщо у вас є впливові знайомі або родичі в силових структурах, можна повернути заплачені гроші.

Найцікавіше у всьому цьому, що це афера чистої води, але ніхто на це не реагує. Помилково в такому разі вважати що всі агентства нерухомості працюють за такою «схемою». Порядні агенства беруть оплату за свої послуги тільки після того як ви побачили квартиру, і разом з господарем квартири підписали договір найму. Коштують ці послуги 1 місячна орендна плата.

Аферисти ж беруть «символічних» 200-1000 гривень, залежно від можливостей протистояти замовникам послуги (від статусу покровителів агентства). Вони не співпрацюють з іншими ріелторами, вказуючи це в оголошеннях.  Так як це не можливо, у них немає реальних об’єктів нерухомості.

Будьте пильні в таких ситуаціях і пам’ятайте: скупий платить двічі!

В принципі класична афера, розрахована на скупість людей.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

6 Коментарів до Обман при оренді квартири
 1. Ольга Ольга:

  Стара, але дуже актуальна тема.

 2. Ольга Ольга:

  Можливо в когось є конкретні пропозиції, схеми фільтру, без залучення влади?

  • lutskrealty lutskrealty:

   Якомога частіше нагадувати людям (через ЗМІ, інтернет, в розмовах), що платити вони мають ЛИШЕ за надані послуги без жодних передоплат.

 3. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

  !

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>