Прем’єр-міністр Україна Микола Азаров під час зустрічі з представниками громадських організацій у сфері захисту прав дітей заявив, що доступне житло в Україні будуть будувати за новими технологіями.

«В майбутньому ми плануємо будувати доступне житло за новими технологіями. Зрозуміло, що житло, яке будується зараз, досить дороге, але воно будується за високими державним стандартам. Зараз існують технології, які дозволяють житловий будинок на 80-100 квартир будувати за 6-8 місяців.

В Україні необхідно побудувати близько 20 будівельних комбінатів практично в кожній області. Тоді ми зможемо вийти на дуже стрімкі масштаби будівництва», — зазначив глава уряду.

Він також додав, що для будівництва такого житлового фонду Кабмін буде залучати приватних інвесторів і планує зайнятися цією програмою вже в 2012 році.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>