Податку на нерухомість не буде, до 2013-го року. Пропозиція вже є у пакеті поправок податкового комітету Верховної Ради. Що спонукає депутатів відкласти введення збору, від якого місцеві бюджети вже у 2012-му мали б отримати понад 150 мільйонів гривень, не відомо.

І хоча стягуванням податку ще не почали опікуватися, а юристи і податківці вже сперечаються у тім, як слід трактувати закон. Приміром, у кодексі прописано — власник житлового приміщення понад 100 квадратних метрів не може його здавати і сплачувати збір до бюджету за спрощеною системою. Податкова наразі цю норму трактує по-своєму. Подібні розбіжності стають підґрунтям для некоректних дій із боку податківців та причиною судових спорів.

Валентин Гвоздій, керуючий партнер юридичної компанії: «Передбачаємо, що без судових спорів щодо оподаткування доходів отриманих від здавання в найм нерухомого майна — це стосується і житлового і нежитлового — не обійтися. Яка буде судова практика – спрогнозувати важко, але я думаю, що ми будемо орієнтуватися на закони, а не узагальнююче роз’яснення податкової служби».

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>