З 15 травня, як обіцяв глава Мінрегіонбуду Анатолій Близнюк, повинна була запрацювати державна програма наддешевої іпотеки: програма не запрацювала.

Про це пише ТСН.

Гучні заяви залишились лише словами, і кредит наразі взяти абсолютно неможливо.

Так, в Ощадбанку на питання про те, у кого можна дізнатись, де та як оформити заявку на кредит по державній програмі, відповіли, що наразі зробити це неможливо, оскільки не був розроблений механізм і цей продукт поки не надається, пише видання.

Працівниця фінустанови також повідомила, що більш детальна інформація може з’явитись наприкінці місяця, або на початку наступного.

«Спробуйте передзвонити в кінці поточного місяця або ж на початку наступного. Тому що у нас поки що взагалі ніякої інформації немає. І я нічого вам підказати не можу. Механізм кредитування не розроблено навіть на рівні держави», — сказали у банку, який, до речі, єдиний погодився на таку схему кредитування.

Таким чином, перший анонсований день історичного для країни за вартістю іпотечного кредитування закінчився черговим переносом, зазначає видання.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Програму дешевих кредитів на житло провалили
  1. Ольга Ольга:

    Классика в исполнении Талькова: «Вот так! Живут Америка с Европой. Вот так! Вот так! Ну а у нас всё через . . . .»

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>