Верховна Рада України (ВР) прийняла пропозиції Президента і відхилила законопроект № 8474, який передбачав передачу майна ОСББ, будинку та прибудинкової території, протягом трьох місяців.

«За» відхилення закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єднань співвласників багатоквартирного будинку проголосували 253 народних депутата з мінімально необхідних 226.

На думку Президента закон не забезпечує розв’язання існуючих проблем створення ОСББ в новозбудованих будинках, вдосконалення відповідних процедур організації діяльності таких об’єднань в будинках старої забудови, не регулює питання подальшої діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, і може негативно позначитися на правах власників житлових і нежитлових приміщень у таких багатоквартирних будинках.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>