Головою обласної державної адміністрації доручено активізувати роботу, яка спрямована на розвиток інфраструктури туризму Кременеччини. Про це стало відомо в процесі наради, де були присутні керівники структурних підрозділів ОДА.

Чиновник сказав, що Кременецький район славиться історичними пам’ятниками, але тут не завжди туристам можуть надати якісні послуги, тому доцільно зосередитися на поліпшення інфраструктури.

Голова ОДА наголосив, що в районі існують сучасні готелі, але ж доцільніше звести для мандрівників додаткові готелі.

Також Валентин Хоптяна звернув увагу на те, що необхідний розвиток інфраструктури туризму поряд зі спортивними об’єктами, які будуть задіяні в процесі реалізації проекту «Олімпійська надія — 2022».

Досить цікавим стане і проект, спрямований на реконструкцію фортеці в місті Кременець. Тривалий період часу цю оборонну споруду на Замковій горі нікому не вдавалося отримати. Але завдяки величезним зусиллям в 1648 році замок захопив і зруйнував загін козаків під проводом Максима Кривоноса. З тих часів замок так і не відновили. Зараз існує лише вежа і стіни оборони.

Також Валентин Хоптян доручив покращити стан під’їзних доріг до об’єктів, які є для туристів більш привабливими.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>