Інтернет замість ріелтора

-1+1 (+1 rating, 1 votes)
Дата 23.06.2012, категорія: Статті, автор: ,

Давайте розглянемо питання: а може інтернет замінити рієлтора?

Для початку поясню, чому таке питання взагалі постало.

Ідея полягає в тому, що робота ріелтора це рутинні дії зі збирання та поширення інформації, зможе інтернет забрати на себе ці функції?

Наприклад, спочатку ріелтор розклеює оголошення, що потрібна квартира в оренду. Потім, якщо клієнта на квартиру ще немає, він починає рекламувати прийшовшу за оголошенням квартиру в газетах або знову розклеювати оголошення, що здається квартира в оренду.

Сучасний ріелтор в цей ланцюжок також підключає інтернет. Він починає поширювати інформацію через електронну пошту, розсилаючи пропозицію своїм колегам ріелторам. А ті в свою чергу доносять цю інформацію до своїх клієнтів.

Ще він може подати оголошення на різних інтернет порталах. Кількість цих порталів вже перевалила за 20 і це тільки великі. Так що навіть якщо на додавання оголошення він буде витрачати 5 хвилин, множимо 5хв. на 20 сайтів. маємо 1 година 40 хвилин витраченого часу тільки на подачу оголошення.

А далі кожен день треба заходити на кожен із сайтів і «підіймати» оголошення вверх. Що б воно було в списку першим інакше воно загубиться в середовищі сотні тисяч інших оголошень. Це теж як ви розумієте, займає час.

Проходить час і починаються дзвінки клієнтів. Це означає, що ріелтор повинен відповісти на кожен дзвінок, дати відповіді на всі виникаючі питання клієнта. Дуже багато дзвінків прийде від тих ж ріелторів, які час від часу продзвонюють нові оголошення. Грубо кажучи, ріелтор «живе» на телефоні.

Деякі клієнти захочуть обов’язково побачити квартиру, перш ніж визначитися підходить вона їм чи ні. В цьому випадку ріелтор намагається зібрати всіх хто хоче подивитися квартиру і показати її. При цьому збирає людей на приблизно один і той же час, для того що б, господар не сидів на квартирі і не показував її цілий день. Не завжди у власника квартири є можливість передати ключі ріелтору або самому цілими днями показувати квартиру.

В кінці ріелтор повинен укласти договір між сторонами, роз’яснити всі умови здачі квартири. І отримати оплату своїх послуг.

І ось тепер питання, а може інтернет замінити рієлтора? Я відповім так, інтернет це інструмент. Цим інструментом може скористатися кожен, але наскільки професійно він це зробить, залежить від людини. Ще крім інтернету треба мати вільний час і можливість відповідати на телефонні дзвінки в будь-який час, вміти домовлятися з людьми.

Я ріелтор, я вирішую питання і економлю час своїх клієнтів. І якщо прийде час і інтернет зможе відповідати на запитання клієнтів, робити ефективну рекламу, показувати квартиру, укладати договори, вирішувати не стандартні ситуації, тоді можна буде стверджувати, що інтернет замінив рієлтора!

Автор: Шепель Юрій
Джерело: http://shepel.com.ua

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Інтернет замість ріелтора
  1. Ольга Ольга:

    Коротко кажучи людина, яка має замінити рієлтора, має стати Рієлтором.

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>