Кабінет міністрів України (КМУ) доручив Фонду державного майна і міністерству юстиції скасувати оцінку нерухомості. Про це під час зустрічі з главами громадських рад при органах влади заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

За його словами, вчора на засіданні КМУ обговорювали питання оцінювачі нерухомості. «Питання для суспільства виявився резонансним. Були внесені зміни в закон, лобіюючі, і вони пройшли усі інстанції. На їх підставі було видано указ Мін’юсту та Фонду держмайна (ФДМ).

І в підсумку вузький круг людей, а саме 12 з 9 тис. отримали можливість встановлювати аномально високі ціни.

Тому ФДМ сьогодні скасує цю безглуздість. І Мін’юст теж. І я вже попередив, що всі не покарані будуть покарані», — сказав прем’єр.

Як раніше повідомлялося, за даними агентства нерухомості SV Realty консалтингової компанії SV Development (обидві — Київ), введення нових правил на ринку оцінки, крім більш ніж 10-кратного зростання вартості проведеної оцінки нерухомості, призвело до додатково встановленої триразової плати останнім за виїзд.

Так, зокрема, вартість виконання оцінки котеджу площею близько 300 кв. м, яка раніше становила близько 800 грн з виїздом, згідно з новими тарифами оцінювачів держреєстру, коштує приблизно 15 тис. грн, якщо ж організувати виїзд, то вартість оцінка збільшується до 45 тис. грн.

Включені в Держреєстр 12 компаній раніше на ринку оцінки не працювали і були створені практично в один і той же час з різницею в 10-12 днів. За даними ФДМ, Держреєстр оцінювачів за новим напрямом 3: «Оцінка з метою оподаткування та нарахування інших обов’язкових платежів» на першому етапі включає 12 компаній: ТОВ «Альтаріка», «Легранд Лтд», «Одеон-2010″ (всі три — Київ, раніше — Донецьк), «Анніт», «Керкіон», «Лаодіка», «Прінтсел» (всі чотири — Київ, раніше — Одеса), «ГРАФІТЕК Лтд.», «Інтек-плюс», «Россторг», «Стілпарк» і «Юрінтегро» (усі — Київ).

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Кабмін доручив ФДМУ скасувати оцінку нерухомості
  1. lutskrealty lutskrealty:

    Зрозуміли що прийняли маразматичний наказ?

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>