Київрада спростила порядок перепланування житлових і нежитлових приміщень у будинках столиці.

Відповідальність тепер буде нести не чиновник, а власник квартири та архітектор. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні сесії Київради. За нього проголосував 101 з 111 зареєстрованих в залі депутатів, передає УНІАН.

Як зазначив в інтерв’ю журналістам заступник начальника Головного управління містобудування та архітектури КМДА Андрій Вавріш, цим рішенням спрощено процедуру оформлення перепланування, зокрема, тепер власник квартири або будь-якого іншого приміщення повинен буде звернутися з відповідною заявою в районну держадміністрацію про намір здійснити перепланування, і потім адміністрація сама вже оформляє всю необхідну документацію.

Також він зазначив, що тепер відповідальність за перепланування будуть нести не чиновник, а власник квартири і архітектор, який розробляв проект перепланування. Сьогоднішнім рішенням депутати доручили районним адміністраціям у місячний термін утворити постійно діючі комісії в РДА з підтвердження виконаних робіт з перепланування, забезпечити ведення журналу реєстрації декларацій про перепланування житлового та нежитлового приміщення, журналу реєстрації повідомлень про порушення дозвільним органом строків розгляду декларацій та журналу прийняття об’єктів після перепланування в експлуатацію.

Як повідомлялося, відповідно ініціативи КМДА власники квартир повинні писати заяви на перепланування в РДА, і протягом 10 днів вона видасть розпорядження, в якому дозволить або відмовить в переплануванні. А після ремонту до заявника додому прийде комісія РДА на чолі із заступником голови адміністрації і ретельно перевірить, чи було все зроблено правильно. Тільки після цього складуть акт, з яким можна буде піти в БТІ за новими документами.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>