Майбутні в Україні вибори можуть вплинути на динаміку ринку нерухомості. Таку думку озвучив Олександр Попов, директор проектної групи «Архиматика». «Період виборної кампанії традиційно відбивається на інвестуванні в квадратні метри. Вибори невизначений період для багатьох, тому великі інвестори намагаються переводити активи в найбільш ліквідні форми, до яких нерухомість сьогодні не відноситься.

Тож активізації роботи девелоперських компаній на час виборів чекати не варто. В свою чергу для покупців, які побоюються девальвації гривні, вибори стануть поштовхом до покупки нерухомості, яка є надійним засобом заощадження коштів «, вважає експерт. Він зазначає, що найменше період виборів відіб’ється на продажі житла економ-класу. «Покупці недорогої нерухомості в основному вирішують побутові питання створення нової сім’ї, роз’їзди, переїзди, дорослішання дітей, яким потрібно своє житло. Політичні зміни найменше впливають на їх рішення придбати квартиру або будинок», говорить Олександр Попов.

Вибори також не вплинуть на активність роботи лідерів ринку нерухомості на великі будівельні компанії. Він зазначає, що період затишшя на час виборів буде спостерігатися на ринку дорогої житлової та комерційної нерухомості, де основна частина покупців заможні українці, добробут яких безпосередньо залежить від перестановки політичних сил. За прогнозами Попова, активний попит на ринку нерухомості відновиться після того, як будуть ясні результати виборів, і сформується більшість у парламенті.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

2 Коментарів до Коротко про вплив виборів на ринок нерухомості.
  1. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

    .

  2. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

    !

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>